İPTAL İADE & DEĞİŞİM

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri iptal, iade ve değişim hakkına sahipsiniz.

İADE:

1 -  İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. 

2 – Ürünü iade ederken fatura poşeti içerisinde size gönderilen ürün iade formunda bulunan banka hesap bilgileri bölümünü hatasız doldurunuz aksi takdirde şirketimiz mesuliyet kabul etmemektedir.

3 – Ürün iade kargo ücretleri alıcıya aittir. Firmamıza, karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar kabul edilmeyerek tarafınıza tekrar dönecektir. Tarafınıza ayıplı/defolu eksik veya yanlış ürün gönderimi yapılmışsa kargo ücretleri firmamıza aittir, bu tür kargoları anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile göndermeniz gerekmektedir. Lütfen bu tür durumlarda ürünü göndermeden önce 0850 532 46 45 numaralı telefondan veya 0505 052 48 31 nolu WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.

4 – İade etmiş olduğunuz ürün / ürünler 1. Maddede belirtilen kontrollerin ardından aksi bir durum tespit edilmemişse ürün iade formunda belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına iade ücreti en geç 48 saat içerisinde yatırılacaktır.

5 – Şal ve başörtülerde hijyen sebebi ile iade veya değişim yapılamamaktadır.

DEĞİŞİM:

1 - Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. 

2 – Değiştirmek istediğiniz ürün değişim şartlarına uyuyorsa kargo ücretini karşılayarak anlaşmalı olduğumuz Sürat veya Aras kargo ile ürünü 14 gün içerisinde bize gönderebilirsiniz.

3 – Ürün renk ve beden değişimlerinde stok durumundan dolayı ürünü kargoya vermeden önce mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

İPTAL:

1 – Oluşturmuş olduğunuz siparişlerinizi kargoya verilmeden önce hiçbir koşula bağlı kalmadan iptal edebilirsiniz.

2 – Kredi kartı veya Havale/Eft ile ödemesini yapmış olduğunuz siparişleri iptal ettiğinizde ücretiniz ödeme şeklinize sadık kalınarak 48 saat içerisinde yapılır.

3 – Kargo girişi yapılmış olan ürünleri iptal ettiğiniz takdirde kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

NOT : İPTAL İADE & DEĞİŞİM İŞLEMLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ + 0850 532 46 45 (MÜŞTERİ HİZMETLERİ)  0505 052 48 31 (WHATSAPP HATTI) [email protected] (ELEKTRONİK POSTA)