ModaKardelen yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak 2020 yılının Şubat ayında açılışını yaptı. ModaKardelen olarak yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek güncel modeller ile müşterilerimize farklı olma ayrıcalığı sunmak ve 4077 sayılı tüketiciyi koruma kanunlarına uygun hareket etmektir.


ModaKardelen’de sizleri tesettür giyim adına aradığınız pek çok ürün karşılıyor. Elbise, takım gibi ürünler en çok tercih edilen ürünler olsa da günlük giyim ve özel günleriniz için tercih edebileceğiniz pek çok seçenek daha bulunuyor. ModaKardelen’deki trençkot, pantolon, etek, ceket, gömlek, tunik ve etekler giyim kategorisinde en sevilen ürünler arasında yer alıyor.


Bunların yanı sıra; genellikle 2 ya da 3 parçadan oluşan kombin ürünlerini, ferace ve pardesü gibi dış giyim ürünlerini, büyük beden tesettür giyim ürünlerini ve başörtü seçeneklerini de ModaKardelen’de bulabilirsiniz.


Ayrıca “Yeni Gelenler” kategorisini de inceleyerek yeni gelen kıyafetlere göz atabilir ve modanın nabzını kolayca yakalayabilirsiniz. Tesettür giyimde şıklığı yakalamanızı sağlayacak yüzlerce ürünü ModaKardelen.com’dan inceleyebilirsiniz.


Dönemsel olarak kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları takip ettiğinizde, indirimli fiyatlardan faydalanabilir ve almak istediğiniz ürünlere çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.


Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten son derece mutluluk duyar keyifli alışverişler dileriz.